Kontakt

PE Slovenija Vas (centralno skladišče)

VODJA PRODAJE:

Jani Cizerl
Tel.: +386 2 788 01 72
Gsm.: +386 40 218 909
E-mail: jani.cizerl@meltal.si


SPECIALIST TRŽNIK V PRODAJI IN NABAVI:

Igor Križan
Tel.: +386 2 788 01 74
Gsm.: +386 41 592 715
E-mail: igor.krizan@meltal.si


PRODAJA:

Sašo Ratajc
Tel.: +386 2 788 02 74
Gsm.: +386 40 979 007
E-mail: saso.ratajc@meltal.si

Martin Kacjan
Tel.: +386 2 788 01 99
Gsm.: +386 51 643 638
E-mail: martin.kacjan@meltal.si

Antonio Čolić
Tel.: +386 2 788 01 94
Gsm.: +386 41 814 311
E-mail: antonio.colic@meltal.si


VODJA SKLADIŠČA:

Robert Lovrec
Tel.: +386 2 788 0280
E-mail: robert.lovrec@meltal.si


SKLADIŠČE:

Davor Vučak
Tel.: +386 2 788 0281
E-mail: davor.vucak@meltal.si

PE Ljubljana (prodajno skladiščni center)

VODJA PRODAJE:

Matjaž Papež
Tel.: +386 1 530 34 06
Gsm.: +386 31 616 686
E-mail: matjaz.papez@meltal.si


PRODAJA:

Jure Zupančič
Tel.: +386 1 530 34 07
Gsm.: +386 31 899 869
E-mail: jure.zupancic@meltal.si

Sergeja Korenčan
Tel: +386 1 530 34 08
Gsm.: +386 41 631 070
Email: sergeja.korencan@meltal.si


SKLADIŠČE:

Andrej Drobnič
Tel.: +386 1 530 34 00
E-mail: andrej.drobnic@meltal.si

PE Kranj

VODJA POSLOVNE ENOTE:

Tomaž Petek
Tel.: +386 8 384 59 90
Gsm.: +386 51 255 915
E-mail: tomaz.petek@meltal.si


PRODAJA:

Matjaž Rovšnik
Tel: +386 59 178 823
Gsm.: +386 41 714 984
Email: matjaz.rovsnik@meltal.si


SKLADIŠČE:

Luka Kuralt
Tel.: +386 8 384 59 90
E-mail: luka.kuralt@meltal.si

PE Maribor

VODJA PRODAJE:

Sašo Novak
Tel.: +386 2 235 01 28
Gsm.: +386 41 464 838
E-mail: saso.novak@meltal.si


PRODAJA:

Tomaž Vršič
Tel.: + 386 2 235 01 20
Gsm.: +386 41 757 347
E-mail: tomaz.vrsic@meltal.si

Maja Horvat
Tel.: + 386 2 235 01 28
Gsm.: +386 31 346 006
E-mail: maja.horvat@meltal.si


SKLADIŠČE:

Vlado Fliser
Tel.: +386 2 235 01 28
E-mail: vlado.fliser@meltal.si

Kontakti

Direktor barvnih kovin:
Tomaž Camloh
Tel.: +386 2 788 01 70
E-mail: tomaz.camloh@meltal.si

Poslovni sekretar:
Klavdija Satler
Tel.: +386 2 788 01 70
E-mail: klavdija.satler@meltal.si

Vodja nabavne službe:
Jože Korošec
Tel.: +386 2 788 02 76
Gsm.: +386 40 890 827
E-mail:  joze.korosec@meltal.si

Nabavna služba:
Petra Škof
Tel: +386 2 788 0272
Gsm.: +386 41 596 172
E-mail: petra.skof@meltal.si

Nabavna služba:
Cvetka Steinbach
Tel: +386 2 788 0271
E-mail: cvetka.steinbach@meltal.si

Marketing:
Boštjan Knehtl
Tel.: +386 2 788 01 90
Gsm.: +386 31 609 387
E-mail: bostjan.knehtl@meltal.si

Računovodstvo:
Milena Selinšek
Tel.: +386 2 235 01 45
Fax.: +386 2 235 01 23
E-mail: milena.selinsek@meltal.si

Pravna služba:
Petra Adam
Tel.: +386 2 235 01 24
Gsm.: +386 31 318 574
E-mail: petra.adam@meltal.si